قیمت فیلتر شنی استخری

قیمت فیلتر شنی استخری جدید تقریباً از 300 دلار تا بیش از 1000 دلار است. قیمت فیلتر شن و ماسه استخر زیرزمینی ، بسته به اندازه ، بین 450 تا بیش از 1200 دلار است. فیلترهای شن و ماسه بالای سطح زمین اغلب با هزینه های شروع در محدوده 300 تا 500 دلار ارزان تر هستند.

فیلتر شنی و قیمت شن و ماسه


شن و ماسه جایگزین فیلتر شنی شما به طور معمول در هر کیسه 50 پوندی حدود 25 دلار هزینه دارد و فیلتر شما بسته به اندازه و مدل ممکن است 100 تا 600 پوند یا بیشتر نیاز داشته باشد. به احتمال زیاد ، شما برای یک فیلتر استخر زمینی به اندازه متوسط ​​به حدود 350 پوند ماسه نیاز دارید.

با این حال ، هزینه اصلی در مورد فیلتر شنی شما خرید و تنظیم خود واحد است.

نگهداری فیلتر شنی استخر


نگهداری فیلترهای شن و ماسه نسبتاً آسان است ، اما هنوز هم نیاز به برخی کارهای عملی دارند. بیایید نگاهی به آنچه ممکن است شامل شود بیاندازیم.

تمیز کردن فیلتر شنی استخر


به طور استاندارد ، شن و ماسه شما هنگام شستشو و شستشوی فیلتر شن تمیز می شود. شن و ماسه فیلتر شنی می تواند پنج تا هفت سال دوام داشته باشد ، اما به احتمال زیاد ، هر سه سال یا تقریباً آن را تعویض خواهید کرد. کاربران باکوآسیل ممکن است دریابند که هر ساله باید شن و ماسه را تعویض کنند زیرا تمایل به انعقاد زباله در مخزن دارد.

نکته مثبت: اگر شن و ماسه شما توده ای ایجاد می کند ، می توانید شن و ماسه خود را در یک تمیز کننده فیلتر خیس کنید تا از بین برود.

تعویض فیلتر شنی: فیلترهای شن و ماسه چقدر دوام می آورند؟


فیلتر شنی گالوانیزه شما در صورت مراقبت و نگهداری می تواند از 15 سال تا 25 سال یا بیشتر دوام بیاورد. در بیشتر اوقات ، ممکن است نیاز به تعویض قطعاتی مانند شیرآلات و واشرها باشید ، اما احتمالاً تا سالهای طولانی نیازی به تعویض کل سیستم نخواهید داشت.

هنگامی که زمان تعویض فیلتر شن و ماسه خود با یک واحد جدید است ، مطمئن شوید که اندازه مناسب را دریافت کرده و فیلتر جدید را طبق دستورالعمل سازنده تنظیم کنید. به همان اندازه مهم ، حتماً فیلتر شن و ماسه جدید را با دبی پمپ استخر خود مطابقت دهید.

به چه سایز فیلتر شنی نیاز دارم؟


اندازه فیلتر شنی و ماسه مورد نیاز شما به اندازه استخر و مقدار گالن آب آن بستگی خواهد داشت. بیشتر استخرهای درون زمین تا 20000 گالن به فیلتر شن و ماسه با قطر 24 اینچ در حالی که استخرهای بالای 50،000 گالن به فیلتر شنی و ماسه با قطر 36 اینچ (بزرگترین اندازه) نیاز دارند. استخرهایی با حجمی از 20،000 تا 30000 گالن به مخزن 24 اینچ تا 30 اینچی احتیاج دارند.

هنگام تعیین اندازه مناسب ، می توانید سایز خود را افزایش دهید ، اما از کوچک سازی خودداری کنید زیرا این امر می تواند سیستم را بیش از حد بارگیری کند.

مشاهده لیست قیمت انواع فیلتر شنی در لینک روبرو : قیمت فیلتر شنی