تنظیمات فیلتر شنی استخری

یک فیلتر شنی از یک دریچه چند پورت برای کارکرد فیلتر استفاده می کند که آلودگی ها ، جلبک ها و آلودگی های قابل رویت ورودی به استخر را از بین می برد. شما باید حداقل هشت تا دوازده ساعت در روز سیستم فیلتر را کار کنید تا مواد زائد را به طور موثر پاک کنید.


توابع به شرح زیر است:

فیلتر: برای فیلتراسیون معمولی یا جاروبرقی استخر استفاده کنید.

Backwash: برای تمیز کردن شن و ماسه فیلتر شنی استفاده می شود. پمپ را خاموش کنید ، شیر چند پورت را برای شستشو تنظیم کنید ، پمپ را برای چند دقیقه راه اندازی مجدد کنید یا تا زمانی که شیشه محل آب زلال نشان دهد. سپس فیلتر شنی را بشویید. (زیر را بشویید).

شستشو فیلتر شنی: برای تمیز کردن آب داخل مخزن فیلتر شنی. پمپ را خاموش کنید ، شیر چند پورت را برای شستشو تنظیم کنید ، پمپ را مجدداً راه اندازی کنید و آب تمیز را به مدت یک دقیقه از طریق سیستم عبور دهید. این فرآیند همچنین باید هر بار که ماسه فیلتر شنی اضافه یا جایگزین می شود ، انجام شود.

زباله: برای جاروبرقی غلظت زیاد خاک مستقیماً برای هدر دادن استفاده کنید. این عمل بستر فیلتر شنی استخر را دور می زند. همچنین می توان از آن برای پایین آمدن سطح آب یا تخلیه استخر به پایین کفگیر استفاده کرد.

بسته شده: برای خاموش کردن جریان فیلتر و استخر استفاده کنید. هنگام استفاده از این عملکرد مطمئن شوید پمپ شما خاموش است.

زمستان: هنگام بستن استخر در مناطقی به خصوص جایی که آب می تواند یخ بزند ، استفاده می شود. مطمئن شوید که همه شاخه های تخلیه را از سیستم پمپ و فیلتر شنی جدا کنید. شاخه های زمستانی را می توان در سبد پمپ برای نگهداری ایمن تا بهار نگهداری کرد. پمپ و فیلتر باید کاملاً تخلیه شوند زیرا آب منبسط کننده می تواند باعث آسیب شود و تحت ضمانت قرار نمی گیرد

گردش مجدد: برای دور زدن مخزن فیلتر شنی استفاده کنید. در دوره های طولانی دور از استخر مفید است. این عملکرد به سیستم های کلرزنی اتوماتیک اجازه می دهد تا سطح کلر مناسب را حفظ کنند در حالی که نگرانی از تجمع فشار در فیلتر شنی را از بین می برد. اگر مخزن فیلتر شن شما ترک خورده یا ترک خورده باشد ، این نیز به خوبی کار می کند.

مشاهده لیست قیمت انواع فیلتر شنی در لینک روبرو : فیلتر شنی