چرا فیلتر شنی استخر بهترین انتخاب هستند!

سیستم فیلتر شنی استخر قسمت بسیار مهمی از استخر شنای شماست. انتخاب فیلتر شنی مناسب به زمان و تلاش نیاز دارد. ما به عنوان یک سازنده استخر شنا با سالها تجربه ، همیشه به دنبال فیلترهای شن و ماسه تریتون توسط Pentair می رویم. این فیلترهای استخر به طور مداوم کیفیت و قابلیت اطمینان خود را ثابت کرده و علاوه بر این ، از دوام فوق العاده ای نیز برخوردار هستند.

مزایای فیلتر شنی


فیلتر شنی استخر یک سیستم فیلتر با کیفیت بالا است. برخلاف سایر سیستم های فیلتر ، این نوع فیلترها ذرات بزرگ و کوچک خاکی را می گیرند. این ذرات بزرگ شامل بقایایی مانند مو ، حشرات و برگها هستند. اکثر فیلترها این بقایای بزرگتر را به خوبی می گیرند.

تفاوت در ذرات کوچکتر خاک ، آلاینده های واقعی استخر شنا است. این دسته شامل جلبک ها و فسفات ها است. فیلتر شن و ماسه تنها راه برای از بین بردن آلاینده های کمی نامرئی از استخر شنای شماست.

با انتخاب فیلتر شنی تریتون توسط Pentair ، می توانید رشد جلبک را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

عملکرد فیلتر شنی


اگر پمپ استخر نداشته باشید ، فیلتر شنی کار نمی کند. برای اطمینان از اینکه آب استخر دوباره شفاف می شود به هر دو جز components سیستم نیاز دارید.

پمپ استخر شنا ، آب استخر را به سمت فیلتر استخر شنا می کند. آب استخر از طریق کفگیر ، سرریز یا سرریز به فیلتر شنی و ماسه می رود. این آبهای سطحی است. پمپ همچنین آب را از طریق جارو برقی استخر به فیلتر شن می رساند.

اگر استخر اسکیمر دارید ، سیستم اسکیمر به احتمال زیاد دارای یک سبد پیش فیلتر یا فیلتر است. این امر می تواند اولین بقایای بزرگتر را جمع آوری کند. قطعاً باید از کیسه های جمع آوری پیش فیلتر Net’Skim برای گرفتن بقایای بزرگتر (شاخه ، برگ ، حشرات و …) استفاده کنید تا به فیلتر شنی نرسد و باعث افزایش طول عمر فیلتر شود.

هنگامی که آب به فیلتر شنی استخر رسید ، از طریق فیلتر شن و ماسه از بالا به پایین پمپ می شود. این فیلتر با یک محیط فیلتراسیون پر می شود. ما همیشه ماسه را انتخاب می کنیم ، علیرغم وجود رسانه های دیگر ، به عنوان مثال مرواریدهای شیشه ای.

آب در بالای شن ها قرار می گیرد و از طریق آن به پایین نفوذ می کند. ذرات خاک به شن و ماسه می چسبد و آب صاف و تازه از فیلتر استخر خارج می شود. سپس آب به استخر شنا هدایت می شود و گاهی اوقات ابتدا از سیستم گرمایش استخر عبور می کند.

فیلتر شنی مناسب را انتخاب کنید


انتخاب فیلتر شنی مناسب به حجم استخر شنای شما بستگی دارد. شما باید این حجم را در برابر سرعت جریان فیلتر شنی خود آزمایش کنید. برای یک استخر خصوصی ، باید فیلتری را انتخاب کنید که بتواند ظرف 6 ساعت تمام آب استخر شما را فیلتر کند.

مشاهده لیست قیمت انواع فیلتر شنی استخر در لینک روبرو : فیلتر شنی