انواع فیلتر شنی استخری

فیلتر شنی استخری


فیلتر شنی استخری با وجود دوام و استفاده آسان ، آستانه بالاتری برای فیلتر کردن میکروارگانیسم ها دارند (کوچکترین ذره ای که فیلتر می کنند حدود 20 میکرون در مقابل 10 برای کارتریج ها و به اندازه 3 برای DE). با این حال ، آنها کم هزینه ترین نوع فیلتر شنی هستند و برای اکثر استخرها کار کافی را انجام می دهند ، خصوصاً اگر از مواد شیمیایی تمیز کننده استخر مناسب استفاده می کنید.

فیلتر شنی استخر کارتریج


با یک فیلتراسیون بزرگتر و توانایی حذف ذرات کوچکتر از یک فیلتر شنی ، فیلترهای شنی استخر کارتریج اغلب یک گزینه ایده آل برای یک استخر بالای زمین هستند زیرا فشار زیادی به پمپ گردش استخر برای جابجایی آب وارد نمی کنند. در حالی که کارتریج ها به شستشوی معکوس احتیاج ندارند (برای از بین بردن تجمع آب به طور معکوس آب را از طریق مخالف فشار می دهید) ، اما برای استخرهای کوچکتر بهترین گزینه هستند و خرید آنها از یک سیلیس فیلتر شنی از قبل گرانتر است.

فیلتر شنی دیاتومه


یک فیلتر DE متکی به دیاتوم های فسیل شده کوچک است تا ذرات ریز را به اندازه 3/5 میکرون از استخر شما پاک کند. در زیر میکروسکوپ ، DE مانند اسفنج های مینیاتوری به نظر می رسد که به عنوان دام تمام اسلحه هایی که می خواهید از استخر شما خارج شوند ، عمل می کند. در حالی که فیلتر DE کاملترین کار تمیزکاری را انجام می دهد ، همچنین بیشترین نیاز به نگهداری را دارد و گرانترین است.

پمپ گردش استخر


برای گردش آب به طور یکنواخت از طریق فیلتر استخر ، به یک پمپ استخر فایبرگلاس احتیاج دارید. اگر فیلترها را کلیه استخر خود می دانید ، پمپ استخر قلب است ، آب را از فیلتر عبور می دهد و آن را تازه تمیز می کند و دوباره به استخر شما برمی گرداند. توجه داشته باشید که پمپ گردش آب استخر فایبرگلاس لازم نیست دائماً کار کند. برنامه آن به درجه حرارت خارجی و همچنین استفاده بستگی دارد: هرچه دما از هرچه گرمتر شود و از استخر شما بیشتر استفاده شود ، پمپ به طور روزانه بیشتر کار می کند.

مشاهده لیست قیمت انواع فیلتر شنی در لینک روبرو : فیلتر شنی